2021 Trend Gelinlik Modelleri

Bu yıl hangi gelinlik modellerinin revaçta olduğunu merak ediyorsanız, çok doğru yere geldiniz! Hayalinizdeki gelinliği bulmak, düğününüzü planlamanın en heyecan verici kısımlarından biri. Peki, 2021’de hangi gelinlikler moda olacak? İşte, 2021 gelinlik trendleri sizlerle…

İncili Gelinlik Modelleri

İnci ve kristal kaplamalı, vücudu saran saten dokular, bu yılın en popüler gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Destansı bir düğün için incili gelinlik tercih edebilir, çağa ayak uyduran görünüşünüzle fark yaratabilirsiniz. Üstelik, düğününüzü hangi mevsimde gerçekleştirecek olmanız önemli değil, inci işlemeli gelinlikler her mevsime uyum sağlar!

Baskılı Gelinlik Modelleri

2021 gelinlik trendleri söz konusu ise desenli modellerden de mutlaka bahsetmeliyiz. Çiçek baskılarının ve renk patlamalarının ötesinde bir eğilim olan desenli gelinlikler, şüphesiz ki 2021’in düğün konseptine damga vuracak. Cesur ve eğlenceli bir görünüm sunmak istiyorsanız, düğününüzde bu stili deneyebilirsiniz.

Sade Gelinlik Modelleri

Nakışlı gelinlik modellerinin öne çıktığı günler geride kaldı. Artık spesifik tasarımlar daha çok ilgi görüyor. Sade gelinlik modelleri, düz çizgiler, şık şekiller ve ilgi çekici tasarım unsurlarını içeriyor. Sadelikten hoşlanıyorsanız, trend bir stile sahip olan işlemesiz gelinlik modelleri tam size göre!

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantel grafikler, gelinlerin en çok sevdiği ayrıntılardan biri. İşlemelerden motiflere ve üç boyutlu seçeneklere kadar pek çok dantelli gelinlik koleksiyonu var. Özgün, dikkat çekici ve farklı bir gelinlik modeli arıyorsanız, dantelli seçenekleri değerlendirebilir ve modaya ayak uydurabilirsiniz.

Bohem Tarzı Gelinlik Modelleri

2021 gelinlik trendleri arasında bohem tarzı modeller de öne çıkıyor. Düğününüzde farklı bir ambiyans yaratmak, rahat bir gelinlik giymek ve şık olmak istiyorsanız, bohem gelinlikler harika bir seçenek. Özellikle bol kesim kol yapısı ve vücudu saran genel yapısı ile bohem gelinlik çeşitleri, pek çok insanın favorisi oldu bile!

Kısa Gelinlik Modelleri

Epik, modern, minimalist ve zarif bir gelinlik arıyorsanız, kısa modeller doğru bir seçim olabilir. Ayakkabıların öne çıktığı, gece boyunca rahatlık ve şık bir görünüm vadeden kısa gelinlikler, bütün düğün konseptleriyle uyum sağlayabilir.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.