Brad Pitt, 2022’de 3 Önemli Filmde Rol Alacak

Covid-19 sürecinin en çok etkilediği sektörlerden birisi olan sinema sektöründe işler yavaş yavaş yoluna girmeye başlıyor. Tüm dünyada uygulanan tedbirler sonucunda çoğu sinema salonunun kapanması ve çoğu filmin prodüksiyonunu ertelemesi gibi olumsuzluklardan oldukça etkilenen sinema ve eğlence sektörü, kaldığı yerden devam etmek istiyor. Bu süreçte beyazperdeden uzak kalan Hollywood yıldızlarından birisi olan ve en son 2019’un bilim kurgu gerilim filmi Ad Astra’da karşımıza çıkan Brad Pitt, yeni yılda bu hasreti fazlası ile telafi edecek gibi gözüküyor.

Rol aldığı filmlerin yanı sıra Oscar ödülüne de layık görülen The Big Short, Moneyball, Moonlight ve 12 Years a Slave gibi filmlerin yapımcılığını da üstlenen Brad Pitt, 2022 yılında Oscar potansiyeli olan tam üç farklı filmde rol alacak. Bunlardan ilki çekimlerine devam edilen Lost City of D. film genel olarak romantik bir yolculuk hikâyesi olarak başlayan ancak sonrasında suç hikâyesine dönen konusu ile ilgi çekiyor. Brad Pitt’in yardımcı rolde karşımıza çıkacağı Lost City of D, 15 Nisan 2022’de gösterime girecek.

Brad Pitt’in başrolde karşımıza çıkacağı filmlerden bir diğeri de aksiyon gerilimi Bullet Train olacaktır. Bir kitap uyarlaması olacak olan film, David Leitch tarafından yönetiliyor. Filmin konusu ise Tokyo’dan Morioka’ya hızlı trenle seyahat eden bir grup suikastçıdır. Brad Pitt de filmde bir tetikçi olarak karşımıza çıkacaktır. Filmin çekimleri mart ayında tamamlanmasına rağmen 2022’de gösterime girmesi planlanıyor.

2022 yılında Brad Pitt’i beyaz perdede izleyeceğimiz bir diğer film ise Babylon filmi olacaktır. Oscar sahibi Damien Chazelle’in yönettiği ve kadrosunda Margot Robbie, Diego Calva, Jovan Adepo, Li Jun Li, Katherine Waterston, Max Minghella gibi isimlerin yer aldığı Babylon; halen ön yapım aşamasında olmasına rağmen 2022’de gösterime girmesi beklenen filmler arasında yer alıyor.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.