Doğum Haritasındaki Stelyumlar Nedir?

Doğum haritasındaki stelyumlar nedir diye merak mı ediyorsunuz? O halde gelin daha yakından bir inceleyelim! En az üç gezegeninizin aynı burçta bulunması bir gezegen toplaşması yani stelyum anlamına gelir. Kendi burcunuz sizi vurguluyor olsa da farklı bir burçta stelyumu olanlar için o burcun daha baskın olacağından bahsetmek gerekir. Peki, hangi burçta stelyumunuz olabilir?

Koç Burcu Stelyumu

Bu burçta stelyumu olanlar için hızlı, hareketli ve eylemci bir yapıdan bahsetmek gerekebilir. İnatlaşmalara ve sabırsızlıklara karşı daha dikkatli olmak şarttır.

Boğa Burcu Stelyumu

Sabırlı, azimli ve korumacı bir karakteriniz olduğundan söz edebiliriz. Özellikle temelleri sağlam yapı oluşturmak sizin için önemli olacak.

İkizler Burcu Stelyumu

Araştırmacı, becerikli ve iletişim kabiliyetleri oldukça güçlü birisiniz demektir. Derinlemesine bilgiler sizi daha iyi açıklıyor diyebiliriz.

Yengeç Burcu Stelyumu

Korumacı, besleyen ve sert bir duruşa sahip karakteriniz var demektir. Yuva kurmak ve ailenizi önemsemek bu noktada sizin için oldukça değerlidir. Duygu açlığını gidermek sizin için özeldir.

Aslan Burcu Stelyumu

Dürüstlük ve dikkat çeken bir tavrınız var demektir. Vicdan, ego ve eğlence hayatınızı anlatan en önemli konulardır.

Başak Burcu Stelyumu

Özenli ve eleştirel bir kişiliğe sahipsiniz demektir. Çalışkanlık ve başarı odaklılık sizi iyi anlatan kelimelerdir.

Terazi Burcu Stelyumu

Diploması ve sükunet sizi en iyi anlatan kelimelerdir. Kabullenmek ve uyum sağlamak sizin için uygun değildir.

Akrep Burcu Stelyumu

Tutkuların esiri olmak yerine daha kontrolcü bir kişiliğiniz var demektir. Başarı için her şeyi mübah görüyor olabilirsiniz.

Yay Burcu Stelyumu

Hedefleri iyi belirlemek ve risk almak sizi en iyi anlatan kelimeler olabilir. Bu nedenle de başarmak için limitleri iyi belirlemek gerekir.

Oğlak Burcu Stelyumu

Olgunluk ve bilgelik sizi karakterize eder. Bu nedenle de yapmanız gereken en ideal şey programcı olmaktır.

Kova Burcu Stelyumu

Yenilikçi ve ilerlemeci bir karaktere sahip olmak sizin için en ideal konulardan bir tanesidir. Bu kapsamda adanmışlık psikolojisi de sizi anlatır.

Balık Burcu Stelyumu

Hoşgörü, fedakarlık ve idrak sizi en iyi anlatan kelimelerdir.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.