Jennifer Aniston Aşı Olmayan Arkadaşları ile Görüşmeyeceğini Açıkladı

Tüm dünyada etkisini gösteren son 2 yıldır çok fazla insanın ölümüne neden olan Covid-19 salgınında en önemli kurtuluşumuz olan aşı, Amerikalı güzel oyuncu Jennifer Aniston’un da gündemini fazlasıyla meşgul etmektedir. Aşının bulunması ile birlikte sırası geldiğinde ihmal etmeden aşı yaptıran güzel oyuncu, bu konuda karşı çıkanları ve aşı olmayı reddedenleri anlamadığını bu insanlarla görüşmediğini açıkladı. Jennifer Aniston bu konudaki sözlerine vermiş olduğu röportajında şu şekilde devam etti: “Bu insanlar gerçekleri dinlemiyor. Bu gerçekten utanç verici.”

Friends dizisi ile yıldızı parlayan ve bir döneme damga vuran Jennifer Aniston, tüm dünyayı etkisi altında alan ve herkesin hayatının olumsuz etkilenmesine neden olan bu süreçle ilgili verdiği röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özellikle aşı konusunda konuşan ve radikal kararlar alan oyuncu, aşı olmayan bazı arkadaşları ile görüşmeyi tamamen kestiğini açıkladı.

InStyle dergisine verdiği röportajda aşı karşıtı olanları anlamadığını ve bunun akıldışı bir durum olduğunu şu sözleri ile ifade etti. “Hala aşı karşıtı olan büyük bir grup var.” Bu konudan ne kadar rahatsız olduğunu ve durumu ne kadar yanlış bulduğunu ayrıca şu sözlerle ifade etmeye devam etti. “Ya da bu insanlar gerçekleri dinlemiyor. Bu gerçekten utanç verici.”

Güzel oyuncu aşı olmayan ve olmayı reddeden kişiler ilgili almış olduğu kararı ise “Her hafta görüştüğüm bazı insanlarla, aşıyı reddettikleri ya da aşı olup olmadıklarını açıklamadıkları için görüşmeyi kestim. Talihsizlikti…” sözleri ile açıkladı.

Aşı olmayanların kendisi ile görüşmesinin, kendisine temas etmesinin ve sarılmasının imkânı olmadığını ve onlarla görüşmeyeceğini belirten güzel oyuncu bu konuda oldukça kararlı bir tutum sergilemiştir.

Ayrıca insanların Covid-19 şüphesi taşıyan ve böyle bir durumu olan kişilerin, etrafındaki insanları bu konuda bilgilendirmesinin bir ahlaki sorumluluk olduğunu dile getirmiştir.

Son olarak aşı konusunda, aşı karşıtlığı yapan kişilerin bunu yaparken herhangi bir dayanağı olmadığını ve bunun tamamen bir korku sebebiyle veya bir propaganda projesi kapsamında yapılabileceğini ifade etmiş ve kesin bir dille aşı karşıtlığını yanlış bulduğunu dile getirmiştir.



Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.