Karantina Sürecinde Hazırlanacak En Güzel Hediye Fikirleri

1 yılı aşkın süredir hayatımızda var olan korona virüs, tüm alışkanlıklarımızı baştan aşağı değiştirdi diyebiliriz. Günlük hayatımızın çoğunu evimizde geçirdiğimiz bu günlerde doğum günü kutlamaları da farklılaştı. Peki bu süreçte hediyeleşmeleri nasıl yaptık? Tabi ki yeni, farklı ve güncel hediye fikirleri ile doğum günleri çok daha güzelleşti! Eğer sizler halen hediye fikirleri arıyorsanız bu yazımız tam size göre. Hediye önerilerimiz ile sizler de arkadaşlarınıza, ailenize ve sevdiklerinize özel hediyeler hazırlayabilirsiniz.

1. Online Parti Sizleri Bekliyor!

Madem doğum günü partilerini kafelerde yapamıyoruz, o halde evimizde yapalım değil mi? Arkadaşınızı mutlu etmek ve güzel bir hediye vermek istiyorsanız hemen diğer arkadaşlarınıza haber verin. Aynı gün ve aynı saate haberleşerek ister whatsapp ister skype üzerinden online bir görüntülü görüşme başlatın ve sürpriz! Elinizde bir pasta ile doğum günü olan arkadaşınızın karşısına çıkın. Vereceğiniz en güzel hediyelerden biri güzel bir sohbet, birlikte zaman geçirmektir.

2. Ünlülerle Fideyo Hazırlayın.

Son zamanların popüler uygulaması Fideyo, özellikle doğum günü kutlamaları için ilk adres haline geldi. Eğer en sevdiğiniz arkadaşınızın hayran olduğu bir ünlü var ise, Fideyo uygulamasından o ünlü ile birlikte bir video hazırlayabilirsiniz. Özel bir doğum günü mesajı hazırlayın ve seçtiğiniz ünlüye notunuzu iletin. Arkadaşınız hayranı olduğu kişinin doğum gününü kutladığını görünce havalara uçacak!

3. Tuvalet Kâğıdı Pastaya Ne Dersiniz?

Annenizi, babanızı ya da kardeşinizi bu karantina günlerinde sevindirmek ve doğum günlerini en güzelinden kutlamak oldukça önemli değil mi? İşte burada yeni popülerleşen ve herkesi eğlendiren tuvalet kâğıdı pasta ortaya çıkıyor. Tuvalet kağıtlarının üst üste dizilmesinden ve pasta şeklini almasından başlayan, mumlarla süslenmiş bir pasta silueti emin olun ki evdekileri çok sevindirecek!

Doğum günlerinde önemli olan karşımızdakini düşünmek ve sevdiğimizi hissettirmek olsa da maddelediğimiz hediye fikirleri ile küçük sürprizler yapabilirsiniz. Özellikle korona virüs döneminde sınırlanan kutlamalarda farklı hediye fikirleri herkes için büyük mutluluk kaynağı olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sıra sizde!Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.