Kış Dönemi İçin Gözde Makyaj Trendleri

Aylar geçtikçe yenilenen mevsimler makyaj trendlerinin de yenilenmesi için bir basamak rolü oynuyor. Yaz mevsiminde tercih edilen makyaj stilleri ile sonbahar ve kış mevsiminde trend olan makyaj türleri arasında epey farklar bulunuyor. Yazın kullanılan capcanlı far paletleri, kısa kuyruklu eyelinerlar kışın yerini hangi makyaj trendlerine bıraktı? Siz de makyajı yakından takip ediyor ve en trendleri yakalamak istiyorsanız kış dönemi için gözde makyaj trendlerine hazır olun!

Parlayan Gözler Bizi Bekliyor!

Sadece dudaklar mı parlayacak? Sıra şahane gözlerde. Kış günleri için son dönemde moda olan ışıltılı gözler, metalik ve altın rengi farlar ile oldukça öne çıkıyor. Cesur bir makyajın olmazsa olmazı parlak ve renkli farlar ile kış dönemine adımınızı atın. Parlama sırası sizde!

Naturel Görünümlü Yanaklar

Kıpkırmızı allıkları yanaklara bocalamaya artık son. Kış sezonuna doğallıktan yana düşen hafif pembemsi yanaklar ile son dönemin makyaj trendleri sadelikten yana oluyor. Bu natürel görünümü yakalamak adına şeftali ya da pembe tonundaki allıkları yanaklarınıza sadece dokundurmanız yeterli. Bu sayede hem o yumuşaklığı hem de sağlıklı görünümü elde edeceksiniz.

Karanlık Dudaklara Hazır mısınız?

Sevimli ten renginde rujlar, tatlı pembeliği yakalayan lip balmlar kış döneminde kendine yer bulamadı. Onların yerine artık esrarengizliği ile dikkatleri üzerine çeken koyu bordo ve siyahi renkte rujlar makyaj trendleri arasında! Soğuk rüzgarlar arasında karanlık dudaklarınız ile kendinizi göstermenizin vakti gelmedi mi sizce de?

Koyulaşan Kirpikler Modası

Tek kat rimel mi? O da ne! Yeni makyaj trendleri arasında defalarca sürülen rimel ve simsiyah kirpikler sizleri bekliyor. Makyajın tamamlayıcısı dediğimiz rimel ve koyu renk kirpikler son dönemde oldukça ses getiriyor. Rimel sürdükçe birbirine yapışan ve koyulaşan kirpikler ile siz de kendinizi gösterin. 

Renkli Eyeliner Olur mu?

Hem de çok güzel olur! Kış makyajı trendleri arasında son dönemde popülerliğini arttıran renkli eyelinerlar çoğu kişi tarafından da beğeniliyor. Renkli eyeliner mı olur! Diye itiraz edenler olsa da sarılardan mavilere, pembelerden morlara kadar türlü eyeliner renkleri trendlerin en başşesinde.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.