Minimal Dövme Modelleri

Minimal dövme modelleri, son yılların en çok tercih edilen dövmeleri arasında yer alıyor. Özellikle büyük ve gösterişli dövmelerden hoşlanmayanlar bu dövmelere ilgi duyuyor. Bu durum yalnızca ilgiye de bağlı kalmayabiliyor. Zaten vücudunda büyük dövmeler olanlar da modellerin hoş görünmesi nedeniyle minimal dövmeleri tercih edebiliyor. Biz de sizin için hoş görünen farklı minimal dövmeleri bu yazımızda topladık.

Kalp Temalı Minimal Dövme Modelleri

Kalp modeli akla ilk gelen modeller arasında gibi durabilir. Ancak minimal dövmelerde farklı tasarımlar bulmak oldukça basittir. Birkaç minik çizgi ile anlatmak istediğinizi rahatlıkla anlatabilirsiniz. Farklı kalp modelleri de bu şekilde özgün bir hale getirilebilir. Kalp temalı modeller genellikle el, ayak, omuz, bacak ve omuz bölgesinde tercih ediliyor.

Kuş Temalı Minimal Dövme Modelleri

Son yılların en çok tercih edilen minimal dövme modelleri arasında kuş figürleri yer alıyor. Tek bir kuş gibi birkaç kuşun bir araya geldiği modeller hem şık hem de sevimli durabiliyor. Bu modeller genellikle göğüs, gerdan, omuz, boyun, el ve bileklerde tercih ediliyor.

Kadın Temalı Minimal Dövme Modelleri

Kadın temalı minimal dövmeler yalnızca kadınlar tarafından tercih edilmiyor. Erkekler için de güzel ve hoş modeller bulunuyor. Picasso çizimleri ya da drawing çizimleri özellikle dövmelere ilham kaynağı olabiliyor. Kadın temalı dövme modelleri genellikle omuz, kol ve bileklerde tercih ediliyor.

Doğa Temalı Minimal Dövme Modelleri

Doğa temalı modellerde erkek ve kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen minimal dövmeler arasında yer alıyor. Temanın doğa olması ve doğanın sonsuz bir kavram olması nedeniyle bu temada çeşitli modeller bulmak rahat oluyor. Ayrıca farklı modelleri birleştirebilir, kendinize özgün yeni minimal dövmeler de ortaya çıkarabilirsiniz. Bu modeller özellikle el, ayak ve omuz bölgesinde tercih ediliyor.

Hayvan Temalı Minimal Dövme Modelleri

Büyük ve gösterişli modellerde hayvan figürleri çok fazla tercih ediliyor. Minimal dövmeler için de hayvan figürleri ilgi görmeye son yıllarda başladı. Özellikle kedi ve köpek temalı minimal dövmeler, kişilerin her zaman tercih ettiği dövmeler arasında yer alıyor. Hayvan temalı minimal dövme modelleri daha çok bilek, kol, omuz ve bacak bölgelerinde tercih ediliyor.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.