Neslihan Atagül Geçirgen Bağırsak Sendromu Teşhisi Hakkında Konuştu!

Sefirin Kızı dizisinde başrol oyuncusu olan Neslihan Atagül, yakın zamanda teşhisi konulan geçirgen bağırsak sendromu hakkında açıklamalarda bulundu. Hastalığından dolayı dizisini bırakmak zorunda kalan Atagül, kendini çok daha iyi hissettiğini ve iyileşme sürecinde olduğunu belirtti.

Neslihan Atagül’e Geçirgen Bağırsak Sendromu Teşhisi

Nare isimli karakteri ile hayatlarımıza dokunan Neslihan Atagül, geçtiğimiz haftalarda hızlı kilo kaybı sorunuyla hastaneye başvurmuştu. Yapılan tahliller sonucunda geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalandığını öğrenen Atagül, hemen evine çekildi. Diziden ayrılan ve uzun süredir evinde dinlenen oyuncunun durumu, hayranları tarafından oldukça merak ediliyordu.

Atagül, sağlık durumu ile alakalı karşılaşğı basın mensuplarına şu açıklamalarda bulundu: ‘Gördüğünüz gibi daha iyiyim. İki adım atınca yoruluyorum ama böyle hayata karışabildiğim için iyi geliyor.’ Cümleleriyle sevenlerini sevindirdi.

Neslihan Atagül, diziden ayrılma sebebiyle alakalı da bazı açıklamalarda bulundu. Son dönemde oldukça fazla kilo veren ve yaklaşık 5 kilo verdiğini açıklayan Atagül, dizideki yoğun tempoyu kaldıramadığını ve bu yüzden dinlenmesi gerektiğini belirtti.

Neslihan Atagül Yeni Pozunu Takipçileri ile Paylaş

Neslihan Atagül, geçirgen bağırsak sendromu tedavisi devam ederken sosyal medya platformu üzerinden hayranlarını ihmal etmemeye de özen gösteriyor. Son durumunu merak eden takipçileri için video paylaşan Atagül, iyi olduğunu dile getirdi. Paylaşğı videoda:

‘Herkese selamlar. Gönderdiğiniz destek mesajları, iyi dilekleriniz, hediyeleriniz, dualarınız ve yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Beni yalnız bırakmadınız, çok sağ olun. Gördüğünüz gibi iyiyim, fena sayılmam. İyi olmak için çabalıyorum. Dinlenmeye ihtiyacım vardı, hala var. Bu yüzden dinlenmeye devam edeceğim ama merak etmeyin, iyiyim. Tedavim bu süreçte devam ediyor. Kendimi dinlendikçe daha iyi hissediyorum.’ Açıklamalarında bulundu. Takipçileri Neslihan Atagül’ün açıklamaları sonrası rahat bir nefes aldı.

Kadir Doğulu da Aynı Hastalıkla Uğraşıyor!

Yaklaşık 3 senedir bağırsakları ile ilgili problemi olduğunu belirten Kadir Doğulu, kendisinin de irritabl bağırsak sendromu ile uğraşğını dile getirdi. Açıklamalarına, doktorların ilaç bulamadığını, yediği her şeyi not alarak kendine özel bir perhiz sistemi bulduğunu da ekledi. Kadir Doğulu, bu süreçte eşi Neslihan Atagül’e oldukça yardımcı oluyor ve her anında onunla birlikte.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.