Prenses Beatrice İlk Çocuğuna Hamile!

Prenses Beatrice’in ilk çocuğuna hamile olduğu ortaya çıktı. Resmi bir kraliyet bildirisinde, “Prenses Beatrice ve Bay Edoardo Mapelli Mozzi, bu yılın sonbaharında bir bebek beklediklerini duyurmaktan çok memnunlar” açıklaması yapıldı.

Kraliyet Ailesinde Yeni Bebek Sevinci

Kraliyet ailesi için özellikle de Kraliçe için zor bir yıl oldu. Fakat Beatrice ve Edoardo çifti yeni bir bebek haberi ile mutluluk yaşıyor. Beatrice ve Edoardo, Temmuz 2020’de, koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle en yakın ve en sevdiklerinden yaklaşık yirmi kişinin katılım gösterdiği bir düğün organizasyonu ile dünya evine girmişti. Edoardo, Amerikalı mimar Dara Huang ile önceki ilişkisinden Wolfie olarak bilinen dört yaşındaki Christopher Woolf’un babası. Şimdi ise çift, birlikte ilk bebeklerini bekliyor.

Öncesinde Ne Olmuştu?

Bea ve Edo’nun çok konuşulan aşk hikayelerine bir göz atalım.

Kraliyet ilişkileri söz konusu olduğunda, Prenses Beatrice’ın hikayesi bir adım öne çıkıyor. Kraliçe’nin torunu, çok sayıda misafir ve ihtişamlı bir resmi kraliyet düğünü yapmak yerine, Kont Edoardo Mapelli Mozzi ile 17 Temmuz 2020’de Windsor şatosunda çok gizli, son derece samimi bir düğünle evlenmeyi seçti. Ama aşıkların evlenmeden önce oldukça romantik bir geçmişi vardı. 

32 yaşındaki prenses, çiftin COVID-19 salgını nedeniyle 29 Mayıs 2020’deki orijinal düğün tarihlerini iptal etmek zorunda kalmasının ardından 20’den az misafirin katıldığı mütevazı bir törenle Edo olarak bilinen Edoardo ile evlendi. O sırada Buckingham Sarayı, Kraliçe, Prens Philip ve Beatrice’in annesi Sarah Ferguson ve babası Prens Andrew’un yanı sıra kız kardeşi Prenses Eugenie ve kocası Jack Brooksbank’ın da o gün düğüne katılım gösterdiğini doğruladı. Ayrıca düğün, salgın nedeniyle 235 yıl sonra ilk gizli kraliyet düğünü olarak da tarihe geçti.

38 yaşındaki Edoardo bir emlak geliştiricisi olarak çalışıyor ve multi milyon dolarlık evleri bulma ve geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir emlak danışmanlığı şirketine sahip bir multi milyoner. Ayrıca boşandı ve Wolfie adında dört yaşında bir oğlu var. Beatrice, 2016’da yollarını ayırmadan önce Dave Clarke ile 10 yıllık bir ilişki içindeydi.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.