Sevgililer Günü İçin Film Önerileri

Sevgililer günü için bir plan yapmayan ve sevgililer günü hediyesi olarak baş başa geçirilen bir gece düşünen kişiler için ilaç gibi gelecek film listesine hoş geldiniz! Listemizde yer alan klasik romantik filmler hem birbirinize olan sevginizi size hatırlatacak hem de sevgililer gününüzün sade ve yoğun bir romantizm ile geçmesini sağlayacaktır. Sevgililer günü için film önerileri isteyenler için en unutulmaz filmler listesine şimdi birlikte göz atalım.

1- Before Sunrise (1995)

Celine ve Jesse’nin hikâyesi olan 1995 yapımı bu unutulmaz romantik film klasiği pek çok çiftin sevgililer gününde izlenecek filmler listesinde yer alıyor. Bu filmde, bir tren yolculuğunda karşılaşan iki karakter sohbet etmeleri sonucu birbirine yakınlık duymaya başlar. Ardından trenden birlikte inmeye karar verirler ve Viyana sokaklarında sabaha kadar gezerler. Güneşin doğuşu ile ayrılmak zorunda kalan ikili birbirlerine bir söz verirler ve film bunun üzerine kuruludur. Bu filmi izlediğinizde sevgilinize olan aşkınız perçinlenecek ve birbirinize verdiğiniz sözleri tekrar canlandıracaksınız.

2- The Notebook (2004)

Romantik filmler denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri Ryan Gosling oluyor. En popüler ve klasik filmlerden biri olan The Notebook’da kendisine Rachel Mcadams eşlik ediyor. Gerçek hayatta da bir süre sevgili olan ikili The Notebook filmi ile izleyenlere oldukça duygusal anlar yaşatıyor. 1940’lar ve günümüzde geçen filmde iki genç olan Noah ve Allie’nin tutku dolu aşklarına her izleyen hayran kalıyor. Noah ve Allie’nin aşk hikâyesini mutlaka sevgililer gününde izlenecek filmler listenizde yerini ayırtmalısınız. Filmi izlerken büyük bir heyecan hissedecek ve sevgiliniz ile daha da yakınlaşacaksınız.

3- Ten Things I Hate About You (1999)

Bir Heath Ledger efsanesine tanık olmak ister misiniz? Sevgililer günü izlenecek filmler sıralamasında en üstlere yazılan filmlerden biri de Ten Things I Hate About You oluyor. Lisede sınıf arkadaşı olan Patrick Verona karakterinin Katarina Stratford karakteri yani aşkı için yapabileceklerini adeta içinizde hissedeceksiniz. Sevgililer gününde Heath Ledger’ın sesinden “Can’t Take My Eyes Off You” performansı dinleyecek ve bir daha unutamayacaksınız. Filmi izlerken Heath Legder’a eşlik edebilir ve sevgilinize şarkı söyleyebilirsiniz.

4- The Holiday (2006)

Cameron Diaz, Kate Winslet ve Jude Law’ın başrollerini paylaşğı bu sıcacık film, sevgililer günü film önerileri listesinde olmazsa olmaz filmlerden biri oluyor. Noel tatili için yalnız ve yorgun olan iki genç kadının evlerini değiştirmeleri ile başlayan serüven sizi tam bir aşk rüzgârının içinde bırakacaktır. İki genç kadın aradıkları aşkı noel tatilinde bulacak ve evlerine dönmeleri oldukça zor olacaktır. The Holiday filmi tam da sevgililer günü için aradığınız film! Aradığınız romantizmi bu filmde oldukça derin yaşatacaktır.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.