Son Zamanların En İyi Eğlenceli Filmleri

Vaktinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmek ve keyifli zaman geçirmek için sizin için hazırladığımız en iyi eğlenceli filmleri inceleyebilirsiniz.

The Breakfast Club

1985 yapımı olan The Breakfast Club, eğitim sistemi dışında kalan bir grup öğrencinin yaşadıklarını konu alıyor. Aldıkları cezalar sonrasında birbirlerini bulan bu grubun konuşacak ve paylaşacak pek çok ortak konusu vardır. Film, klasik eğitim sistemine karşı farklı bir bakış açısı sunmaktadır.

Aile Arasında

2017 yapımı Gülse Birsel’in senaristliğini yaptığı Aile Arasında, vokalist bir kadın olan Solmaz’ın hayatını konu alıyor. Solmaz, tesadüfen tanıştığı bir adamın yan dairesine taşınmasını sağlıyor. Bu esnada Adana’nın zengin ve bilindik bir ailesinin oğluyla Solmaz’ın kızının ilişkisi de evliliğe ilerliyor. Solmaz, kızının babasını işe karıştırmamak için yan dairesine taşınan Fikret’ten kızı için baba rolünü yapmasını istiyor. Oldukça eğlenceli, macera dolu ve keyifli bir film olan Aile arasında filmi son zamanların en iyi eğlenceli filmleri arasında yer alıyor.

The Hangover

Eğlenceli filmler denildiğinde ilk akla gelen The Hangover, dört arkadaşın yaşadıkları ile izleyiciyi güldürüyor. Çok fazla alkol aldıkları bir gecenin sabahında tüm eğlence sonlanır. Eğlenceli gecenin sabahı tam anlamıyla bir kabusa döner. Arkadaşlar uyandıklarında gece bekarlığa vedasını yaptıkları damadın ortada olmadığını görürler yanlarında ise bir bebek ve kaplan onları beklemektedir.

Superbad

Liseden yeni mezun olan iki yakın arkadaş, asosyal kelimesinin somut örneği haline gelmişlerdir. İki yakın arkadaş olan Seth ve Evan, kısa zaman sonra üniversiteye gideceklerdir. Lise komedisinden daha fazlası olan filmin kadrosunda Christopher Mintz-Plasse ve Michael Cera, Jonah Hill yer alıyor.

Dolemite Is My Name

2019 yapımı olan film dilimize Bana Dolemite Derler olarak çevrilmiştir. Filmde ünlü komedyen Rudy Ray Moore’un hayatı anlatılıyor. Biyografi olarak nitelendirilse de komedi severlerin ilgisini çekebilecek eğlenceli bir yapım.

The Ballad of Buster Scruggs

Komedi, müzikal ve dram ögelerini bir arada bulunan The Ballad of Buster Scruggs, bir Western yapımı olarak öne çıkıyor. Filmde birbirinden bağımsız olan 6 farklı hikâye eğlenceli bir dille anlatılıyor. Bu hikayeler iç savaşın son dönemlerinde gerçekleşiyor. Son zamanların en iyi eğlenceli filmleri listelerinde yer alan film, izleyiciler ve eleştirmenlerden tam not alan başarılı yapımlar arasında bulunuyor.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.