Temmuz Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Gökyüzü haritası Temmuz ayında burçlar için ne söylüyor? Hangi burçların yıldızı parlarken hangi burçlar şanssız bir ay geçirecek? İşte kısa kısa Temmuz ayının astroloji haritası…

Koç Burcu

Koç burcu için Temmuz ayında iki önemli konu gündemde olacak; aile ve ev. Özellikle yeni bir ev ya da arsa almak/satmak konuları ile ilgili adımlar atmak isteyebilir, önünüze çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm özellikle 10 Temmuz’dan sonra burcunuzda çok belirgin, demedi demeyin. Aşk hayatınız ise Venüs ve Marsın kol kola girdiği Temmuz ayı boyunca oldukça parlak ilerliyor, şanlısınız. 

Boğa Burcu

Temmuz ayı Boğa burçları için özellikle iş hayatı konusunda oldukça stresli bir ay olabilir. İnsanlara güvenme konusunu özellikle 10 Temmuz’daki Yeniay sürecinden sonra bir kez daha düşünmelisiniz. Dengede kalmaya özen göstereceğiniz bir ay olsun.

İkizler Burcu

Temmuz ayı İkizler burcu için özellikle maddi anlamda parlak bir ay olacak. Neye elinizi atsanız parlatacağınız bu ayda girişimlerinizin ve işteki başarılarınızın da karşılığını alma zamanı. Aşk hayatınızda kararsızlıklar yerine kararlı bir sürece girmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu

Temmuz ayı resmen Yengeç burcunun ayı! Artık üzerinizdeki dinginlik geçti ve ne yapmak isterseniz yapabileceğiniz bir aydasınız. Hayatı akışına bırakmayı ihmal etmeyin ve bu güzel ayın tadını çıkarın.

Aslan Burcu

Temmuz ayı Aslan burcunda olanlar için tam bir dinlenme ayı olmalı. Enerji toplamak, başarılı grafiği devam ettirmek için dinlenmeli ve ay sonunu beklemelisiniz. Özellikle ay sonuna doğru enerji yeniden sizinle!

Başak Burcu

Temmuz ayının en sosyal burcu olarak karşımıza çıkan Başaklar; yeni insanlarla tanışacak ve hayatlarına farklı bir yön vermek için güzel fırsatlar yakalayacaktır. Hayattaki amacınızı belirleme ve bu yolda emek vermelisiniz.

Terazi Burcu

Temmuz ayı Terazi burcu için karar verme ve yeni hedefler belirleme ayı desek yanlış olmaz. Özellikle kariyer hedefi olan Teraziler için en doğru ay bu ay. Yeni başlangıçlara oldukça açık bir dönemdesiniz.

Akrep Burcu

Temmuz ayı Akrep burcundakiler için kendi içlerine döndükleri ve iç muhasebe yaptıkları bir ay olacak. Özellikle ay sonuna doğru kariyerinize odaklanacak ve gündeminiz gittikçe yoğunlaşacak.

Yay Burcu

Temmuz ayında Yay burcunda olanlar için yeni projelere başlama, yeni ortaklıklara ya da girişimlere adım atma ayı olacak diyebiliriz. Mars ve Venüs’ün kavuşma enerjisi size güç ve özgüven olarak geri dönecek.

Oğlak Burcu

Temmuz ayı Oğlak burcunda olanlar için yeni başlangıçların zamanı olacaktır. Hiç beklenmedik anda evlilik teklifi alabilir ya da evliliğe çok yaklaşabilirsiniz. Devam eden bir ilişkiniz yoksa da yeni bir ilişkiye başlamak için çok yakınsınız, bizden söylemesi.

Kova Burcu

Temmuz ayı Kova burcunda olanlar için özellikle sağlık konusunda hassas olmaları gereken bir ay olacak. Kontrollerinizi aksatmamalısınız. Bunun yanı sıra emek verdiğiniz şeylerin karşılığını da alacağınız bir ay yaşayacaksınız. Ay sonuna doğru sizi hem güzel gelişmeler hem de maddi anlamda yükselişler bekliyor.

Balık Burcu

Temmuz ayı Balık burcunda olanlar için oldukça yoğun bir ay olacak. Hem ilişkiler, hem iş hem de evli ise evlilik hayatı ile ilgili gündemler arttıkça yoğunluk durumu da artacaktır. Yıldızlar sizin için bu ay aşk konusunda şanslı dediler, demedi demeyin.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.