Tuba Ünsal Davasının Kararı Belli Oldu

İspanyol model Elisabeth Mas Vall ünlü oyuncu Tuba Ünsal’ın kendisini darp ettiği iddiasıyla mahkemeye başvurmuştu. Tarafların katılmadığı dava, İstanbul 17. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşma savcısı davanın düşürülmesi için talepte bulunmuştur. Duruşma, Elisabeth Mas Vall’ın şikayetini geri çekmesi üzerine davanın düşürülmesi ile sonuçlanmıştır.

Elisabeth Mas Vall Eşinin Kendisini Tuba Ünsal İle Aldattığını İddia Etmişti

Elisabeth Mas Vall eski eşi Caner Karaloğlu’nun Tuba Ünsal ile ilişkisi olduğunu iddia etmişti. Mas Vall bir süre önce Tuba Ünsal ve eski eşi ile bir restorantta karşılaşmıştı. İspanyol manken konuşmak istemiş ancak hem eşi hem de Tuba Ünsal tarafından darp edilmiştir.

Ünlü model her ikisinden de şikayetçi oldu. Caner Karaloğlu’na  hakkında hakaret ve darptan dava açtı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da, ünlü modelin şikayeti üzerine Tuba Ünsal’a da  olayla ilgili yaralama suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açmıştı.

Tuba Ünsal’ın Mahkemeye Zorla Getirilme Kararı

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya katılım sağlamamıştı. Bunun sonucunda mahkeme, Ünsal hakkında zorla getirilme kararı çıkarmıştı.

Elisabeth Mas ve Caner Karaoğlu Boşanması

Ünlü iş adamı Caner Karaloğlu ve Elisabeth Mas 2017 yılında evlendiler. Karaloğlu 1 Şubat 2019 tarihinde evliliklerinin temelden sarsılması gerekçesiyle davayı açan taraf olmuştu. 1 yıl süren dava sonucunda kızlarının velayeti geçici olarak babaya verilmiştir. . Boşanma dosyaları gizli tutulduğu için boşanma davası ile ilgili detaylar açıklanmamıştı.

Boşanma davası henüz açılmışken Karaloğlu ve Ünsal magazinlerde görünmeye başladı. Davaya sebep olan olayda bu sırlar gerçekleşmişti.

Mahkemeye konu olan Tuba Ünsal Olayı Şöyle Gerçekleşti

Elisabeth Mas Vall, birkaç arkadaşı ile birlikte gittiği restorantta Caner Karaloğlu’nu görüp selam verir. Ünlü iş adamının yanında bulunan Ünsal aniden İspanyol mankenin saçlarına yapışır. Mekanı terk eden Elisabeth Mas Vall  arkadaşları ile Bebekte bir gece kulübüne geçer. Hemen arkasından Caner Karaloğlu aynı mekana gelerek ünlü mankenin omzuna vurarak hakaret etmeye başlar. Sonrasında da Elisabeth Mas Val’ın yüzüne bir tokat atarak onu tartaklar. Olay sonrası Elisabeth Mas, İstinye Devlet Hastanesi’ne gider. İki kişi tarafından darp edildiğine dair rapor alır.Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.