Venüs Boğa Burcunda!

Venüs boğa burcunda diye okuduğunuzda çok bir şey anlamadıysanız odaklanma zamanı! Astrolojinin bu çok özel durumunu size açıklıyor ve başarılı bir yorumla sizleri güzel günlere uğurluyoruz. Şimdi sıra bu kavrama bir göz atmakta!

Venüs, astroloji alanında insanın sevme, âşık olma ve değer vermek gibi birbirinden değerli hisleri hakkında bilgi verir. Bu nedenle de Venüs nerdeyse insanlar için de durum ona göre değişmektedir. Venüs’ün boğa burcunda olması ise 5 Mart’ta Koç burcundan başlayan yolculuğun 3 Nisan’da Boğa burcunda sonuçlanacak olmasıdır. Sanatı, estetiği ve aşkı bir araya getiren Venüs, Boğa burcundayken bize neler getirecek?

Venüs Boğa Burcunda, Peki Ya Sonra?

Venüs’ün boğa burcunda olması artık beklenti ve enerjimizi Boğa burcuna göre şekillendirmemiz gerektiğini gösteriyor. Bu konuda temsiliyeti dikkate almalıyız. Peki, Boğa burcu bize neler sunuyor?

Boğa, astrolojide güven, istikrar, sabitlik ve sahiplenme gibi birbirinden değerli özelliklere işaret ediyor. Özel duyguları ön plana çıkarma noktasında oldukça değerli olan Boğa burcunun yaklaşık 1 ay boyunca hayatımızı etkileyecek olması sizi de bu konuda dikkatli olmaya itmeli. Boğa burcu astrolojide güzel temalara işaret ettiği gibi inatçılık, kıskançlık ve zevke düşkünlük gibi olumsuzlukları da hayata katıyor. Bu nedenle de sıra dışı anlara hazır olmak insanlar için çok gerekli diyebiliriz.

Nasıl Bir Dönem?

Burcunuz ne olursa olsun hayatınıza henüz kimse katılmamışsa bu noktada biraz temkinli olmakta fayda var. Çünkü hayatınıza yeni girecek olan kimselerin size nasıl bir etki yapacağını kestirmek güç olabilir. Tedbirli davranmak size iyi hissettirebilir. Bunun yanı sıra ilişkilerde ten uyumu için fiziksel temasa ihtiyacın artacağından bahsetmek gerekir. Bu da tutku ve aşkı ön planda tutmak anlamına gelir.

İlişkilerinizde temkinli olmak dendiğinde sadece aşk ve flörtü dikkate almamanız gerekir. Zira bu dönem boyunca her anlamda temkinli olmanızı öneriyoruz. Özellikle de işinize sahip çıkma konusunda dikkatli olmak değerlidir. Venüs boğa burcunda ve bu burcu terk edene kadar Boğa burcunu takip etmek sizin için çok özel olacak!Henüz yorum yok!

Yorum Yapın

E-posta adresiniz görünmeyecek.